Rozmiar czcionek: |
Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Kłecko

Wydarzenia

Na plakacie znajduje się następująca informacja: „Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Kłecko umożliwia korzystanie z darmowych ebooków audiobooków kursów video /// BIBLIO ebookpoint multimedialna biblioteka cyfrowa Czytaj, Słuchaj, Platforma Oglądaj, Biblio ebookpoint udostępnia i oferuje: 40 tysięcy ebooków, 5 tysięcy audiobooków, 300 kursów video różnorodność tematyczna: zbiór literatury beletrystycznej, popularnej, poradników, przewodników oraz specjalistycznej, edukacyjnej naukowej wiele więcej, nielimitowana ilość stron łatwość użytkowania: nowoczesna aplikacja mobilna, pełna kompatybilność ebiblioteki ze wszystkimi przeglądarkami, nie wymaga instalowania dodatkowego oprogramowania. Przyjdź do biblioteki w Kłecku i odbierz darmowe kody!”.

Na plakacie znajduje się następująca informacja: „BIBLIO ebookpoint multimedialna biblioteka cyfrowa: dostęp 24/7. Jak uzyskać dostęp do BIBLIO? nowoczesna aplikacja mobilna zapytaj o dostęp w bibliotece różnorodność tematyczna wejdź na biblio.ebookpoint.pl/rejestracja/ trzy formaty do wyboru, korzystaj nieograniczonych możliwości jakie daje Ci multimedialna biblioteka cyfrowa”.Na plakacie znajduję się następująca informacja: „BIBLIO ebookpoint multimedialna biblioteka cyfrowa jak korzystać? przez komputer, tablet, aplikację mobilną czas wypożyczenia: 14 dni automatyczny zwrot pozycji po upływie 14 dni od dnia wypożyczenia brak ograniczeń ilościowych, można wypożyczyć dowolną ilość publikacji”

Czytelniku skorzystaj z darmowych e-booków i audiobooków w naszej bibliotece! Wyszukując publikacje z ,,Wolnych Lektur'' należy wejść na katalog Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Kłecko i w polu  ,,wyszukiwanie’’ wpisać: Wolne Lektury.

Nie odnaleziono wydarzeń w wybranym okresie.

Katalog biblioteki

Bibliografia Regionalna

Lista wydarzeń w miesiącu Sierpień 2022 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Logo biblioteki

Herb Kłecka